Haber

Çeşme’de Koşu Şenliği

İZMİR (İGFA) – Ülkemizin ve dünyanın en beğenilen turizm noktalarından Çeşme, ilk kez bir yarı maratona ev sahipliği yapmanın heyecanını yaşıyor. Doğal güzellikleri, iklimi, coğrafyası ve kültürüyle görenleri kendine hayran bırakan Çeşme’de ABD’den Almanya’ya, Rusya’dan Güney Afrika’ya, İran’dan Yunanistan’a birçok ülkeden koşucular Çeşme’nin tarihi sokaklarında ve sahillerinde. rüzgarın peşinden koşacak.

İmza attığı proje ve düzenlemelerle spor tutkusunu ülkemizin dört bir yanında yaşatan, bölgenin, şehrin ve ülke varlıklarının uluslararası tanıtımına katkı sağlayan Argeus Travel & Events’in yeni organizasyonu Salomon Çeşme Yarı Maratonu markalı spor düzenlemelerine sahip yarış, ilk kez Çeşme’de yapılacak.

Salomon Çeşme Yarı Maratonu; Salomon isim sponsorluğunda, Garmin ve Toyota Hybrid Mobilite sponsorluğunda, Züber ve PT Academy markalarının iş ve hizmet sponsorluğunda, Gençlik ve Spor Bakanlığı desteğiyle gerçekleştirilecektir. Atletizm Federasyonu, İzmir Valiliği, Çeşme Kaymakamlığı, Çeşme Belediyesi ve Türkiye Spor Muhabirleri Derneği.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu